Natūralaus medžio masyvo baldai – pastovi ir tradicinė stiliaus tendencija

Natūralus medis yra gyva, šilta ir kvėpuojanti medžiaga, o jo tekstūra visada žavės ir stebins savo originaliu piešiniu. Medis tinka praktiškai visų stilių, tipų ir spalvų interjerams, gerai dera su baltai tinkuotomis ar spalvotomis sienomis. Medžio atspalviai puikiai susijungia su juodais, tamsiai pilkais ar žemės atspalviais, tačiau gali sukurti neįtikėtinai žavų kontrastą ryškiems, sintetinių spalvų baldų audiniams ir kitiems interjero aksesuarams.

Mediena – kaprizinga medžiaga

Medis – tai gamtos dalis, jis nėra ir neturi būti idealus, būtent dėl to jis ir kelia susižavėjimą. Baldų gamyba iš natūralaus medžio masyvo reikalauja ypatingo dėmesio, kruopštumo ir atidumo. Medis yra kaprizingas, todėl labai svarbu jį gerai apdirbti, kontroliuojant tinkamą drėgmės kiekį bei užtikrinant aukščiausio lygių medžiagų laikymo sąlygas. Įmantrus medienos raštas ir atsišakojimai – gaminant baldus gali tapti tikru iššūkiu, tačiau būtent šios detalės gaminamam baldui suteikia to žemiško, gamtos sukurto grožio aspektų.

Natūralaus medžio masyvo baldai šiuolaikiniuose interjeruose

Nepaisant nuolat kintančių baldų dizaino tendencijų, natūralaus medžio masyvo baldai nesitraukia ir niekada nesitrauks iš kokybiškų baldų sąrašo viršūnės, juk būtent jie geba papildyti bet kokį interjerą, o dažnu atveju net ir tapti interjero pagrindiniu akcentu bei pagrindiniu interjero elementu.

Esminis privalumas išskiriantis natūralaus medžio masyvo baldus iš kitų – tai jų unikalumas, ilgaamžiškumas ir niekada neprarandama vertė. Dažniausiai būtent šie baldai verčia žavėtis būsto vidaus aplinka. Jie gali būti ir visiškai neįmantrūs, atitinkantys standartus ir praktinius pasirinkimus, tačiau vien dėl to, kad jie pagaminti iš natūralaus medžio masyvo – jie yra išskirtiniai.

Jūsų namas natūralaus medžio masyvo baldai neabejotinai suteiks ekologiškumo, natūralumo, jaukumo ir šilumos pojūtį. Tai tarsi gamtos dalis jūsų namuose!

Lengvai restauruojami

Natūralaus medžio masyvo baldai yra ilgaamžiai, tačiau bėgant metams jie gali imti rodyti savo amžių ir tai nėra bėda, kadangi šiuos baldus restauruoti itin paprasta. Taip pat lengvai galite eksperimentuoti su savo namų interjero spalvomis, kadangi natūralaus medžio masyvo baldus nesunkiai perdažysite jums norima spalva, derančia prie atsinaujinusio interjero. Ir štai jūs turite „naują“ baldą, tokį patį mielą, malonų ir įprastą, bet jau kitokį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

MiegoMenas.lt komanda visada pasiruošusi jums padėti išsirinkti tai ko labiausiai trūksta jūsų namams ar kokybiškam nakties miegui.

Informacija

Kontaktai

UAB Liteurika

Vilnius, Lietuva

Soc.Tinklai

Add to cart